Series
Ratings
74- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0