Movies
Ratings
127
Suspect XRated ★ 4.5
BurntRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5- All for LoveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5