Titles you rated
- As You Stood ByRated ★ 4.5
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Beyond the BarRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- TriggerRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 5.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 5.0