Series
Ratings
103
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 2.5- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5- Love NaggersRated ★ 2.5
- Miss BackRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5- Rookie King Channel BTSRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0