Series
Ratings
370- KarmaRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0- I Dol IRated ★ 2.5
- The TrunkRated ★ 1.0

100 Days My PrinceRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- Human From TodayRated ★ 2.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
- To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Pro BonoRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Dear XRated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 3.0