Series
Ratings
56- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5