Series
Ratings
17
Les MisérablesRated ★ 3.5- Miss BackRated ★ 3.0
- YoungerRated ★ 3.0
- Younger Season 7Rated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 2.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 4.0- YoungerRated ★ 4.0
- Lala LandRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0