Series
Ratings
45
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0