Series
Ratings
79- Murder MindfullyRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
D-FragRated ★ 3.5
Magic of stellaRated ★ 3.0
YuruYuri Summer Vacation!Rated ★ 4.5
Yuru Yuri San☆Hai!Rated ★ 4.5
YuruYuri♪♪Rated ★ 5.0
YuruYuriRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 2.5
Me & RobocoRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5- Black MirrorRated ★ 3.5