Series
Ratings
516
Pareto no Gosan - Kesuwaka Satsujin JikenRated ★ 3.0- Aru Shousetsuka no NikkiRated ★ 1.5
- Ramune MonkeyRated ★ 3.0
- Future SonRated ★ 3.5
- Tokeikan no SatsujinRated ★ 2.5
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 1.5
Airport 2013Rated ★ 4.0- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 5.0
- Uso ga Uso de Uso wa Uso daRated ★ 0.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- Yukikemuri ChaseRated ★ 1.5
- Good and BadRated ★ 4.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5