Series
Ratings
20
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0