Series
Ratings
39- AemaRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5- The TrunkRated ★ 0.5
- Battle for HappinessRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5