Series
Ratings
145
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Secrets in the LatticeRated ★ 4.5
- Giant Peng TVRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- The Cravings Season 2Rated ★ 5.0
- Skam France Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Community Season 4Rated ★ 4.5
- Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0- Community Season 5Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0