Series
Ratings
50
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5