Series
Ratings
14
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0