Series
Ratings
37- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- The Great Escape 4Rated ★ 2.5
- The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
- The Great Escape 2Rated ★ 3.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 2.5