Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 3Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0