Series
Ratings
42
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0