Movies
Ratings
560
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5- Dark NunsRated ★ 2.5
- HarbinRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5