Series
Ratings
340
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
スーパーサラリーマン左江内氏Rated ★ 3.0
Divorce Lawyer 2Rated ★ 4.0
Divorce LawyerRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
パパはニュースキャスターRated ★ 3.5
Ms. JusticeRated ★ 2.5
Beauty or BeastRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.5
Tru CallingRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 5.0