Series
Ratings
175- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- High Potential Season 1Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
- Steel Troops WRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Geek GirlRated ★ 1.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Glow Up: Britain's Next Make-Up Star Season 5Rated ★ 3.0
- Supermodel Me: RevolutionRated ★ 2.5
- Next in FashionRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- School of ChocolateRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Baymax!Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0