Series
Ratings
199
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0- The Interest of LoveRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.0- QueenmakerRated ★ 1.0

Beyond EvilRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 2.0