Series
Ratings
339
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- The 8 ShowRated ★ 1.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
- Fallout Season 1Rated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 4.0
- The Wizard of OzRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 1.5