Series
Ratings
450
RevengerRated ★ 3.5
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 3.0
A Playthrough of a Certain Dude's Vrmmo LifeRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0- Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
- Re:MonsterRated ★ 4.5
- An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 3.5- The New GateRated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0- Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5- Unnamed MemoryRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
- Mission: Yozakura FamilyRated ★ 2.5