Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Bitter BloodRated ★ 4.0
ChangeRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 5.0
OuroborosRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5