Series
Ratings
14
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0