Series
Ratings
178
Mr. SunshineRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Marco PoloRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0