Series
Ratings
33- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0