Series
Ratings
175
YoungerRated ★ 2.5- YoungerRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 1.5
Pretty Little LiarsRated ★ 1.5
Legal High 2Rated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0