Series
Ratings
20
YoungerRated ★ 4.0- YoungerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 1.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5