Titles you rated

Princess HoursRated ★ 1.5- My Fair LadyRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 2.5- Over the RainbowRated ★ 3.0
Sad Love StoryRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5- Nonstop 1Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 2.5
PianoRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5