Titles you rated
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 5.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- To My HarryRated ★ 1.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.5
- Good BoyRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
- Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Chihayafuru 3Rated ★ 3.0