Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Die HardRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0