Series
Ratings
88- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5- Seoul 1945Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Momo SalonRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Gourmet Girl GraffitiRated ★ 4.0