Series
Ratings
12- Delicious GuysRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- The HimalayasRated ★ 4.5
- Expedition Tiger (aka Lost Land of the Tiger)Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0