Series
Ratings
31
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 4.5
Burn NoticeRated ★ 4.5
Burn NoticeRated ★ 5.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 5.0- Dexter: Original SinRated ★ 5.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0