Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Genie, Make a WishRated ★ 4.0

Master's SunRated ★ 3.5- Queen MantisRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0

Still 17Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0