Series
Ratings
474
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Mrs. AmericaRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0- Begin Again KoreaRated ★ 3.0
- Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
- Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
- Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- The KeepersRated ★ 5.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5