Series
Ratings
121
The WitcherRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Switched at Birth Season 5Rated ★ 4.0
- Switched at Birth Season 4Rated ★ 3.5
- Switched at Birth Season 3Rated ★ 4.0
Switched at Birth Season 2Rated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 3.5
MonkRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0