Series
Ratings
295- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
MistressRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5

King of DesertRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 5.0
- Hyper KnifeRated ★ 5.0