Series
Ratings
20
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5