Series
Ratings
264- Romantics AnonymousRated ★ 2.0
- Divorce InsuranceRated ★ 2.5
- Mikami SenseiRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
- Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.5
Yakuza LoverRated ★ 2.5- Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
- No Gain No LoveRated ★ 4.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
- Marry My HusbandRated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 3.0- Doona!Rated ★ 3.5
- Destined With YouRated ★ 3.5
- King the LandRated ★ 4.0
Around 1/4Rated ★ 1.5
Cinderellas of MidsummerRated ★ 3.0