Series
Ratings
425
Chief of WarRated ★ 5.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- TwelveRated ★ 3.5
- Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- The TyrantRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 4.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
- The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.5
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
- Jinny's KitchenRated ★ 4.0