Titles you rated
- The Witcher Season 4Rated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 3.0
- The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
- My Melody & KuromiRated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
- Andor Season 2Rated ★ 4.5
- Andor Season 1Rated ★ 3.5
- Informa Season 2Rated ★ 3.0
InformaRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- The Boys Season 4Rated ★ 4.0