Series
Ratings
203
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- You Are Closer Than I ThinkRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 3.0- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 3.5- Everyone Loves MeRated ★ 3.0
- ResetRated ★ 4.0
- DerailmentRated ★ 3.5
すいかRated ★ 4.5
The Ordinary PeopleRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- Mad DoctorRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0