Titles you rated
- My NameRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0