Series
Ratings
176- Chucky Season 2Rated ★ 4.5
Chucky Season 1Rated ★ 4.5- SANCTUARYRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
A Sleeping ForestRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
TOM AND JERRYRated ★ 4.5
ElpisRated ★ 3.0- Lost Man FoundRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Lovecraft CountryRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.0
Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5