Titles you rated
Armored Trooper VOTOMS: Shining HeresyRated ★ 4.0
Saint SeiyaRated ★ 3.5
Strategist KANBERated ★ 3.5
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0
Happy Tree FriendsRated ★ 4.5
Keishichou Sousa Ikkachou Season 6Rated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 3.5
Major Season 3Rated ★ 4.0
BUZZER BEATER 2nd QuarterRated ★ 4.0
BUZZER BEATERRated ★ 4.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 2.5
Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Kamen Rider BLACK RXRated ★ 4.5
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 3.0
獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 2.0
Windy TalesRated ★ 4.0- Beast Wars Neo: TransformersRated ★ 3.0
Genesis of AquarionRated ★ 4.0