Series
Ratings
239
Shichinin no HishoRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 4.0- Second To Last LoveRated ★ 3.0
- Romance in the HouseRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Cinderella FormulaRated ★ 3.0
Stand Up StartRated ★ 3.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
Haken no HinkakuRated ★ 4.0- Imadoki no Wakai Mon waRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
KyojoRated ★ 3.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5