Series
Ratings
135
I Live AloneRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
VIPRated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.5- Lala LandRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Shinyamo odoru daishousasen 3Rated ★ 4.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
shinyamo odoru daishousasen 2Rated ★ 4.0- Odoru DaisourusenRated ★ 3.0
shinyamo odoru daishousasen wanganshosijyousaiakuno sannin!Rated ★ 4.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.5
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.5
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5